Nowość NoTubes - ZTR CREST 29er
news - koła
wtorek, 05 stycznia 2010 15:33

crest29ersmallNoTubes na 2010 rok oferuje nową felgę do 29era. Jest to ZTR Crest. Model bardzo ciekawy choćby ze względu na wagę - wg producenta 370 gram. W połączeniu z dobrymi piastami i szprychami możemy złożyć naprawdę wylightowane koła.

Bartosz Niezgoda

 

Szerokość wewnętrzna to 21mm; większość opon powinna ładnie się ułożyć, mając dobrą powierzchnie styku z podłożem. Obręcz występuje w dwu kolorach: białym i czarnym. Ma 32 otwory i niestety nie jest kapslowana. Cena sugerowana producenta to 88$.

 

crest29erlarge

» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Nick
Tytuł
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Regenerate code when it's unreadable
» 2 Komentarze
1"gdzie?"
z środa, 13 styczeń 2010 15:19przez rider
no pięknie , ładnie tylko powiedzcie gdzie to kupić? może podajcie jakieś namiary
2"tam"
z czwartek, 14 styczeń 2010 11:57przez zgud
lemonbike jest przedstawicielem ztr, do nich napisz przy najbliższej dostawie powinni ściagnac
 
Extreme Bike
VERGE Sport
ForumRowerowe.org - team29er.pl

Facebook

Sonda

Którą oponę Panaracera ma dystrybuować Velo?
 

team29er.pl - rama do 29er,koła 29er,mtb 29er,twenty niner,testy i opinie,amortyzator do 29er,wiadomości i komentarze ,opony 29er,29 calowe rowery,budowa roweru,rowery 29",części do roweru 29er,jak zbudować 29er,rower sklep internetowy,rower górski 29 cali


Współpraca: Portal-Firma.pl | FirmowaTablica.pl | Skuteczne pozycjonowanie w Google stron firmowych | Kurs pozycjonowania w Google stron firmowych