Intrigue LT ADV Pro1 19 3

LIV PRZEDSTAWIA NOWĄ SERIĘ INTRIGUE LT ADVANCED PRO, który jest najbardziej wszechstronnym rowerem tej marki. Zaprojektowany z myślą o długich jazdach po trudnych szlakach.

Informacja prasowa

Trzy najnowsze modele z linii rowerów górskich z podwójnym zawieszeniem, zbudowane na kompozytowej ramie w technologii Advanced, połączoną z charakterystyczną dla Intrigue LT konfiguracją kół o mieszanym rozmiarze.

Intrigue LT ADV Pro1 21 2
NEWBURY PARK, Kalifornia (11 kwietnia 2023 r.) – Marka Liv, która dąży do tego, aby więcej kobiet jeździło na rowerze, prezentuje dziś nową serię Intrigue LT Advanced Pro. Rama z kompozytu Advanced, zwiększone zawieszenie i najnowsze innowacje w zakresie właściwości jezdnych, pozwalają rowerzystkom na dostosowanie geometrii roweru, dzięki czemu jest to najbardziej wszechstronny i oferujący największe możliwości rower Liv, przeznaczony do długiej jazdy po szlakach - zarówno dla profesjonalnych zawodniczek, jak i weekendowych wojowniczek.

Intrigue LT ADV Pro1 20 3
Seria Intrigue LT Advanced Pro obejmuje trzy modele, w których zastosowano wysokiej jakości, lekki kompozyt Advanced firmy Liv. Ten unowocześniony zestaw ramy charakteryzuje się bardziej płaskim kątem główki ramy dla większej pewności w technicznym terenie i dłuższym reachem, aby zapewnić rowerzystce równowagę i kontrolę. Wszystkie modele są wyposażone w zawieszenie 160 mm z przodu i 150 mm z tyłu, co w efekcie daje rower o największym skoku w ofercie Liv. Zawieszenie zostało specjalnie zestrojone dla kobiet - zapewniając optymalną wydajność.

Intrigue LT ADV Pro1 25
"Seria Intrigue LT Advanced Pro jest przeznaczona dla tych kobiet, które nie boją się jeździć i nie chcą, by sprzęt je ograniczał. Dzięki kompozytowej ramie Advanced, ta seria pomoże przenieść zabawę na wyższy poziom" - powiedziała Ludi Scholz, Liv Global Off-road Category Manager. "Riderki będą miały teraz wszystko, czego potrzebują do niezwykłych osiągnięć na najbardziej technicznych i nierównych szlakach z jeszcze lżejszą ramą".

Intrigue LT ADV Pro1 26
Zawodniczka Liv Racing Collective, Rae Morrison, ścigała się na Intrigue LT Advanced Pro 0 w zeszłym miesiącu podczas New Zealand Enduro MTB National Championship 2023 i wróciła do domu z tytułem Mistrzyni Kraju. "Rower nie wykazał żadnych słabości. Był super szybki na ekstremalnie technicznych sekcjach, a następnie wyróżniał się w otwartym flow, podczas skoków i na dropach. Poza tym, że jest szalenie lekki i mocny, naprawdę fajną cechą był flip chip - Maestro 3, który pozwolił mi dostosować geometrię do warunków na trasie. Ścigałam się w pozycji środkowej, ponieważ chciałam mieć możliwość płynnego przejścia od zjazdu do podjazdu, ale mogę ustawić go także w pozycji niskiej, aby uzyskać bardziej zrelaksowaną geometrię na bikeparki lub w pozycji wysokiej na strome podjazdy."

Intrigue LT ADV Pro1 27
Dzięki flip chip - Maestro 3, rowerzystki mogą zmieniać kąt główki ramy, kąt rury podsiodłowej i wysokość suportu pomiędzy wysokim, średnim lub niskim ustawieniem, w zależności od terenu i konfiguracji kół. Uśredniając, zmiana pomiędzy każdą z trzech pozycji wynosi 0,4 stopnia dla kątów rury głównej i podsiodłowej oraz 5 mm w wysokości środka suportu. W przypadku ram w rozmiarze
M i L, flip chip umożliwia również zmianę rozmiaru tylnego koła pomiędzy 27,5 a 29 cali, zapewniając stabilność dla różnych terenów i preferencji jazdy.
Ramy w rozmiarze XS i S zostały zaprojektowane wyłącznie pod mieszaną konfiguracją kół - 29 cali z przodu i 27,5 cala z tyłu. Ta mieszana konfiguracja kół optymalizuje skok tylnego koła i zapewnia zwinny tył oraz szybko toczący się, stabilny przód. Rowery w rozmiarach M i L są dostarczane z 29-calowymi kołami z przodu i z tyłu, ale są kompatybilne z kołami mieszanymi, co zapewnia
rowerzystkom możliwość dostosowania do własnych potrzeb, jeśli zdecydują się na zmianę koła na 27,5-calowe z tyłu.
Dodatkowo, Intrigue LT Advanced Pro posiada nowy zintegrowany system przechowywania, eleganckie rozwiązanie wbudowane bezpośrednio w dolną rurę ramy w celu uzyskania dodatkowej przestrzeni. Schludny, niskoprofilowy otwór z zamkiem jest dostarczany z wodoodporną torbą do przechowywania przekąsek i niezbędnych narzędzi.

O Liv

Liv to jedyna na świecie wszechstronna marka rowerowa przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Założona w 2008 roku przez Bonnie Tu, dyrektor wykonawczą firmy Giant, jako część Giant Group, Liv tworzy innowacyjne rowery i sprzęt, by dbać o formę i współzawodniczyć na najwyższym poziomie. Liv ma na celu wspierać wszystkie rowerzystki, od początkujących po profesjonalistki. Z globalnym espołem sprzedawców, sportowców i wydarzeń, oraz rosnącą obecnością online skupiając się na umiejętnościach jazdy, konserwacji roweru, odżywianiu, podróżach i innych doświadczeniach - Liv stara się budować społeczność i być numerem jeden dla kobiet rowerzystek na całym świecie. Dowiedz się więcej na liv-cycling.com.